Aloes do picia - który najlepszy? Ranking 2018

Sebastian Bukowski
lip 3 2018

aloes do picia ranking

Aloes jest naturalną substancją wykazującą wiele korzystnych właściwości dla naszego organizmu. Zawarte w roślinie minerały, enzymy, aminokwasy i kwasy tłuszczowe wspomagają zwalczać wiele chorób i sezonowych dolegliwości. Sok z aloesu wpływa korzystnie na każdy organizm, ale szczególnie polecany jest osobom cierpiącym na refluks żołądka, wrzody i zgagę. Aloes korzystnie wpływa na równowagę flory bakteryjnej, działa przeciwwirusowo i antybakteryjnie. W konfrontacji z tym naturalnym suplementem przegrywają glisty i tasiemce zasiedlające przewód pokarmowy. 

Aloes do picia - ranking 2018

W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę takie kewstie jak stosunek jakości do ceny, skład produktu oraz formę (płyn, żel). 
 

1. Duo Life Aloes do picia
 

Aloes z firmy DuoLife zawiera ponad 200 składników aktywnych, wspomagających prawidłowe działanie i detoks organizmu. Wysoka zawartosc przewiwutleniaczy wzmacnia układ immunologiczny i pomaga dostarczyć tlen do komórek skóry dzięki czemu produkt opóxnia objawy starzenia. Wygodna butelka i płynna forma oraz niski stosunek ceny do świetnej jakości plasują ten suplement na I ms naszego rankingu. 

 

2. Sivera Aloe Vera żel

 

Aleo Vera w formie żelu do picia w połączeniu z naturalnym midem kwiatowym i ekstraktem z pokrzywy poprawiają kondycję fizyczną organizmu. 

 

3. Herbalyes Aloes Ferox
 

 

Sok wyprodukowany z dzikiego aloesu ferox - nie na farmach. Zbierany od podstawy rośliny (tylko najstarsze liście) co stymuluje jej dalszy wzrost. Produkt ekologiczny, wytwarzany zgodnie z naturalnymi metodami. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej w porządku. 

 

4. Aloe Vera GEL - miąższ Aloe Vera

 

 

Produkt z firmy Forever, to miąższ pozyskany z dorosłych roślin w wieku od 3 do 5 lat. Suplement proodukowany z odmiany Aloe Vera Barbadensis Miller, znanej już w czasach starożytnych. Produkt zwiera substancie konserwujące i słodzące. 

 

5. Altermedica Aloes Sok

 

 

Sok wytworzony z liści Aloe Vera. 100% naturalny produkt, do rozcieńczania z wodą w proporcjach 1:1. Produkt pasteryzowany, butelki mogą nieco różnić się zwartością zewzględu na naturalne skadniki. nie ma to jednak wpływu na ostateczne działanie suplementu. 

 

PODSUMOWANIE

Mamy nadzieję, że nasz ranking płynnnych aloesów pomoże w wyborze najlepszego suplementu. Nasz zwyciązca - Aloes w formie płynnej z firmy DuoLIfe to produkt godny zaufania i polecenia. Dodatki jakie zostały zastosowane przy produkcji min. oregano, czy miód wielokwiatowy wspomagają wchłanianie oraz wzmacniają działanie suplementu. 

 

 

Udostępnij